Menu

Stund-up Paweł Reszela

6 kwietnia 2023 - Aktualności, kowary.pl, Spektakle teatralne
Stund-up Paweł Reszela

Zaprasza 21 kwietnia, godz. 19.00. Sala widowiskowa MOK. Bilety 40 zł dostępne: https://kbq.pl/96222

Stand-Up zawita do Kowar w najlepszym wykonaniu! 

Zapraszamy na nowy program laureatów i finalistów wielu komediowych festiwali w Polsce! 

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić! 

Wystąpią dla Was: 

Paweł Reszela – komik pochodzący z Ostrowa Wlkp., ale od kilku la związany z województwem Lubuskim. Paweł nagrywał już programy dla HBO, Polsatu czy TVP. Komik, który ma niesamowity kontakt z publicznością i przez jego interakcje z widzami śmiało można powiedzieć, że nie ma dwóch takich samych występów w jego wykonaniu. 

Paweł na pewno jest jednym z najlepszych komików w kraju w improwizacji. Jego najnowszy program „MAJN ŻART” to ponad półtorej godziny żartów, które rozbawią Was do łez, czasem oburzą a jeden jest taki, że się nawet wzruszycie – ale tylko jeden! Będzie ostro i na pewno śmiesznie! 

Oraz 

Alex Niebrzegowski – wjeżdża do Kowar żeby siać wesołość i dobry humor. Na warsztat idzie nowy program „Tu jest moja granica!”. Będzie o tym co nas łączy, co nas dzieli i wszystkim pomiędzy. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział „życia nie ma co brać zbyt poważnie, bo i tak nikt z nas żywy z niego nie wyjdzie”. Skoro tak jest, to nikt nam nie zabroni obśmiewać i nabierać dystansu do naszej rzeczywistości. 

Bilety:
40zł w przedsprzedaży
50zł w dniu wydarzenia
Link do biletów – https://kbq.pl/96222

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *